Diéta speváčky Beyonce Knowles

Filmová hviezda a populárna speváčka Beyonce Knowles držala Neera Detox kúru pred svojím filmom „The Dreamgirls“ . Sirup Neera sa preslávil, keď Beyonce hovorila o svojich výsledkoch do médií. „ Žila som na vode, kajenskom korení a javorovom Madal Bal sirupe 14 dní“, povedala keď oznámila, že schudla cca 10kg počas dvoch týždňov, keď sa pripravovala na svoj nový film. A keď vyšiel na to následne článok v časopise Elle, ktorý bol zameraný na túto detoxikačnú diétu, s kometárom „Testovali sme to…a funguje to“, získala uvedená očistná kúra veľkú publicitu. 

Hoci je Neera Detox kúra hlavne detoxikačná a očistná kúra, niektorí ako Beyonce ju používajú aj pre rýchle schudnutie. Chcela rýchlo schudnúť a po natočení filmu zase naspäť pribrať do pôvodných kriviek. Určite na začiatku nemala nadváhu ale i tak bola spokojná s prečistením a výsledkami.
Väčšina ľudí schudne pri diéte okolo 0,5-1 kg denne v závislosti na tom akú veľkú nadváhu majú na začiatku.
Pre tých z Vás ktorí chcete schudnúť a priblížiť s svojej ideálnej váhe, doporučujeme použiť diétu ako cestu ako sa zbaviť nesprávnych návykov, prečistiť telo a potom začať so zdravou a vyváženou stravou bohatou na prírodné, čerstvé potraviny.
Beyonce určite však pozdvihla povedomie o účinkoch občasného pôstu a pomohla mu dostať sa do hlavného prúdu.