7 zásad Neera® kúry


1. Buďte inšpirovaní. Pripomínajte si všetky pozitívne dôvody, pre ktoré ste sa rozhodli Neera® kúru vyskúšať. Pamätajte na to, že je to vaša voľba a vy pozbierate plody.


2. Buďte silní. Dodržujte pravidlá kúry. Nejedzte ani nepite nič, okrem nápoja Neera®, preháňajúcich čajov a vody. Príležitostne si môžete dať bylinkový čaj alebo riedenú citrusovú šťavu, snažte sa ale čo najviac dodržovať diétu.


3. Buďte praktickí. Základom je odviesť všetky škodliviny z tela. Pite veľa nápoja Neera® a navyše dostatok čistej vody. Používajte tiež preháňajúci čaj a slanú vodu.


4. Buďte múdri. Počas kúry zostaňte aktívni, fyzicky aj mentálne. Zľahka, ale pravidelne cvičte, venujte sa svojím koníčkom, objavujte nové obzory a bavte sa!


5. Buďte trpezliví. Vytrvajte a myslite na to, že kúra trvá iba krátkych desať dní! Odolajte pokušeniu jesť pevnú potravu a držte sa diéty. Stojí to za to.


6. Buďte opatrní. Po skončení kúry si doprajte mäkké pristátie a k normálnemu stravovaciemu režimu sa vracajte po krôčikoch. Pozorne sa riaďte uvedenými radami.


7. Buďte veselí. Udržujte si dobrú náladu. Každý potrebuje spoločnosť, buďte teda dobrými spoločníkmi. Vaša radosť prežiari svet okolo vás!


7zasad VÝZVA? IBA PRE NAŠU MYSEĽ!
Hlavná výzva diéty je mentálna. Pretože sme natoľko zvyknutí jesť kedykoľvek a čokoľvek čo chceme, predstava disciplíny výhradne tekutej diéty môže byť trochu desivá. Nezabudnite však, že kedykoľvek pocítite hlad, utíšite ho nápojom Neera®.
Zistíte tiež, že počas diéty získate množstvo času. Zháňaním jedla, jeho prípravou a samotným jedením strávime bežne veľkú časť dňa. Príprava nápoja Neera® je oproti tomu veľmi jednoduchá. Koľkokrát ste si len priali mať viac času? Vaše prianie sa konečne splnilo. Využite to! Dokončite vlečúce sa práce vo svojom byte, choďte na prechádzku, vychutnajte si západ slnka, zavolajte svojím dávnym priateľom…
Čokoľvek robíte, robte s radosťou. Myslite na to, že pozitívny a zdravý pohľad na život je pre vaše zdravie dôležitejší, ako odplavenie všetkých toxínov.