Sedem tajomstiev šťastia

img-healthy

1. Žite zdravo

Naše telo je náš chrám. Keď si to uvedomíme, začneme sa viac starať o to, čo jeme a ako žijeme – snažíme sa skrátka žiť tak, aby chrám nášho tela bol silný, čistý a harmonický.

img-moving2. Udržujte sa v pohybe

Ak sme dynamickí a otvorení novým podnetom, robíme neustále pokrok. Každý úspech nám dodáva nové povzbudenie, s každým potknutím sa učíme prekonávať životné problémy s väčšou pevnosťou a vyrovnanosťou.
 

img-focused3. Objavte silu svojich myšlienok

Každá myšlienka má nesmiernu silu. Keď svoju myseľ sústredíme na pozitívne myšlienky, inšpirujúce nápady a ušľachtilé ciele, vtedy touto silou svojej mysle vytvárame žiarivú skutočnosť vnútri seba samých i vo svete okolo nás.
 

img-express4. Odhaľte v sebe zdroj tvorivosti

Keď sa naše emócie vyčistia a upokoja, stávame sa citlivejšími a z nášho vnútra sa začína vynárať spontánne prúd tvorivej energie, ktorá nachádza svoje vyjadrenie v umení, hudbe, v chuti skúšať nové veci, alebo jednoducho v tom, ako hovoríme, ako sa správame a ako zdieľame krásu, ktorú vidíme okolo seba.
 

img-love5. Majte radi a dávajte

Úprimná, čistá láska je vôňa našej jednoty s celým stvorením – a tá najväčšia sila, ktorú máme k dispozícii. Keď milujeme svet, keď svetu ponúkame svoju službu, vtedy dávame a súčasne prijímame samotný kozmický životný dych. A čoskoro zistíme, že život, ktorý dáva, je oveľa šťastnejší ako život, ktorý len berie.

img-accept6. Prijmite svet aký je

Náš svet možno nevyzerá vždy spravodlivý, náš život nie je vždy jednoduchý. Čo horšie – my sami nie sme zďaleka dokonalí! A napriek tomu, akonáhle prijmeme tieto skutočnosti s pokorou a vďačnosťou, je to ten prvý krok k tomu, aby sme sa my sami aj celý svet stali lepšími – a náš život sa naplnil mierom.

img-transcend7. Prekročte samých seba

My všetci chceme vedieť, chceme vidieť, cítiť a zažiť to, o čo v živote vlastne ide. To je naša túžba, naše odveké hľadanie. A tak sa vydávame na vnútornú cestu k tomuto najvyššiemu objavu. Otvárame svoje srdce a modlíme sa. Stišujeme  svoju myseľ a meditujeme. Aby sme uvideli svetlo. Aby sme našli svoju dušu.


Podľa týchto siedmich tajomstiev sa sami snažíme žiť – a pritom sa pozeráme okolo seba po veciach, ktoré nám na tejto ceste pomáhajú. Jedna odveká múdrosť hovorí, že všetko, čo vo svojom živote urobíme, necháva niekde vnútri svoju stopu. A tak keď nejakému výrobku dáme svoju značku “Nature7” znamená to, že stojíme za jeho kvalitou a pôvodom, za tým, že bol vyrobený, vypestovaný, zozbieraný a spracovaný s poctivosťou, láskou a úctou k ľuďom aj Matke Prírode. (Chyby rozhodne občas robíme. Prijímame za nich ale zodpovednosť a predovšetkým sa z nich snažíme poučiť.)

Nature7 pre Vás teda zbierajú inšpirujúce dary prírody a výrobky, ktoré, ako veríme, pomôžu zlepšiť Váš život vo vnútri i navonok.

Je naším úprimným prianím, aby sme všetci nakoniec objavili zdroj pravého, trvalého Šťastie!

Pridaj komentár