Čo je na tom pravdy?

Dostali sme od vás otázku, či Neera detoxikačná kúra nie je iba blaf v zmysle, že keď nejete nič, iba pijete nejaký drink s citrónom a korením na zahriatie, jasne že schudnete.To by ste si aj sami mohli namiešať nápoj a piť ho 7 dní. Sú aj výživné drinky, ktorých užívanie má podobný efekt. Prečo práve Madal Bal sirup Neera takto funguje?

V prvom rade ide o očistnú kúru. Nápoj Neera je výživný nápoj, obsahuje všetky živiny, aby poskytoval výživu počas 10 dní, kedy nejeme pevnú stravu. Tým, že telo vyživujeme iba tekutou stravou – nápoj sa ľahko metabolizuje a nezaťažuje tráviaci trakt, dostáva organizmus možnosť prečistiť sa a zároveň nehladujeme. Prečisťovanie, ktoré sa v tele spustí samo, akonáhle mu to umožníme, má za následok aj prirodzené chudnutie. Je to tým, že sa spracujú a vylúčia odpadové látky a prebytočné tuky, ktoré bežne telo nestíha odbúrať. Počas tejto kúry dostane na to priestor a samotný proces očisty je už telu vlastný, prirodzený mechanizmus.

Netvrdíme, že účinok kúry je nejaké zázračné pôsobenie nápoja Neera. To, čo tu funguje sú zázračné liečivé a omladzujúce mechanizmy v našom tele. Detoxikačná kúra Neera len dáva možnosť, ako sa prečistiť a schudnúť prirodzene.

Zloženie prírodného stromového sirupu Madal Bal je výsledkom mnohých testov. Je namiešaný tak, aby jeho zloženie bolo ideálne pre 10-dennú kúru Neera. Samozrejme, bez ostatných zložiek nápoja, je to iba sirup zo stromovej miazgy, plný dobre vstrebateľných minerálov. 

Kúru Neera úspešne používajú ľudia na celom svete a tiež mnohí lekári a liečitelia ju odporúčajú vo svojej praxi. Pôvodne ju vymyslel Stanley Burroughs na liečenie žalúdočných vredov a úspešne za pomoci tejto kúry liečil rôzne choroby. Jediný spôsob ako zistiť, či je niečo dobré práve pre vás, je vyskúšať to. Každému sadne niečo iné, pretože každý človek je jedinečný. 

Ľahké cvičenie je pre detoxikáciu prospešné. Zvýši sa cirkulácia, okysličenie buniek a potenie, čo je dobré pre uvoľňovanie a vylučovanie odpadových látok. Najlepšie pôsobí ľahké vedomé cvičenie ako jóga, ktoré dokáže uvoľniť napäté svaly a podporí očistu vnútorných orgánov. Pri atletike, alebo iných náročnejších aktivitách (ako napr. aj celodenná práca v záhrade) je dobré znížiť výkon o 60-70% oproti bežnému tréningovému režimu. Prílišné prepínanie môže spôsobiť počas Neera kúry spätné vstrebávanie odpadových látok! Je to niekedy ťažko odhadnúť, keď sa človek cíti vďaka detoxikácii plný energie.